Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyAngry Birds: Space je nejrychleji stahovanou mobilní hrou v historii

Angry Birds: Space je nejrychleji stahovanou mobilní hrou v historii

Je to šílené. Poslední díl rozzuřených opeřenců slaví u uživatelů ohromný úspěch. Hra za pouhých 35 dnů od svého uvedení zaznamenala již přes 50 milionů stažení napříč všemi platformami.

Jedná se tak o nejrychleji stahovanou mobilní hru v historii. Podtitul Space s přehledem deklasoval všechny předchozí iterace Angry Birds.

Informovalo o tom finské studio Rovio. Vývojáři na svém oficiálním blogu uvedli: ?Je to prostě úžasné, náš celý tým je nadšený přijetím hry. Velká vděčnost patří našim fanouškům po celém světě. Přestože vysoká čísla vypovídají o vysoké popularitě Angry Birds, naším hlavním cílem je přinášet více zábavy pro každého?.

A jak se nový díl naštvaných ptáků líbí našim fanouškům? Už jste ho hráli? Chystáte s k nákupu hry? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem, ale ještě před tím si přečtěte naší recenzi: Angry Birds Space: znovu naštvaní a tentokrát ve vesmíru

Můžete hrát také online:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře