Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyAngry Birds Go! možná stáhnou ke dnu zhoubné mikrotransakce

Angry Birds Go! možná stáhnou ke dnu zhoubné mikrotransakce

Nejnovější díl Angry Birds s podtitulem Go! nebude logickou hrou, ve které hraje hlavní roli gravitace, ale půjde o závody motokár ve stylu Mario Kart. Zahrát si budete moci za všechny své oblíbené ptáky i prasata. Hra bude zdarma, ale další obsah jako vozy nebo tratě se bude muset odemknout a zaplatit mikroplatbami.

Mnohdy přitom nepůjde o levnou záležitost. Některé předměty stojí prý až 100 dolarů, v přepočtu 2000 korun. Informuje o tom server PocketGamer, který se odvolává na výpovědi hráčů z Nového Zélandu, kde hra s předstihem již vyšla. Vývojáři společnosti Rovio se bohužel shlédli v nápadu kolegů z FireMonkeys, autorů Real Racingu 3.

Asi nejhorší vlastností hry je údajně totiž to, že závodník se po projetí několika závodů unaví a hráč tak musí na doplnění jeho energie zdlouhavě čekat. A právě proto jsou tu drobné platby, jež dokáží všechno „zázračně“ urychlit. Hra je mikrotransakcemi prý doslova prošpikovaná a různé nabídky na hráče číhají doslova na každém kroku.

Angry Birds Go! vyjdou celosvětově 11. prosince pro Android, iOS, Blackberry a Windows Phone.

Zdroj: PocketGamer

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře