Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyAngry Birds 2 dosáhla dalšího rekordu, za dva týdny si ji stáhlo...

Angry Birds 2 dosáhla dalšího rekordu, za dva týdny si ji stáhlo 30 milionů lidí

Angry Birds 2 je velmi povedené pokračování velmi povedené hry. Proto se není čemu divit, že hra sklízí ohromné úspěchy a boří všechny rekordy. 

Společnost Rovio konkrétně uvedla, že v prvním týdnu od uvedení hry si Angry Birds 2 stáhlo 20 milionů lidí. V druhém týdnu se pak situace na trhu příliš nemění, neboť k obrovské hráčské základně přibylo dalších 10 milionů.

Z uveřejněných informací Rovia se dá dále velmi dobře vyčíst, že přibližně 10 milionů kopií Angry Birds 2 putovalo do Číny. Rovio k tomu uvedlo, že právě v Číně se smartphony a tablety aktuálně velmi rychle šíří a tudíž zde začíná vyrůstat nová generace hráčů, s nimiž je třeba počítat i do budoucnosti.

Angry Birds 2 je fyzikálně založená logická hra, v níž vystřelujte ptáky z praku a snažíte se jimi ničit příbytky prasat. Hra byla vydána 30. července tohoto roku pro platformu Android a iOS. Pokud ji ještě nemáte, doporučujeme vám, abyste to změnili. Ostatně hra je free-to-play, takže vás nic nestojí.

angry-640x352

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře