Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyAndroidu 4.2.2 Jelly Bean se nakonec dočkal i smartphone Nexus 4

Androidu 4.2.2 Jelly Bean se nakonec dočkal i smartphone Nexus 4

Netrvalo to ani příliš dlouho a po Galaxy Nexusu, Nexusu 7 a Nexusu 10 došlo k zahájení distribuce nejnovějšího Androidu i pro smartphone Nexus 4. Také v tomto případě je nová verze založena na firmwaru s označením JDQ39. Android 4.2.2 Jelly Bean je šířen přes OTA, čili vzduchem.

Pokud patříte ke šťastným majitelům smartphonu LG, pravděpodobně už jste na nejnovější verzi aktualizovali. V případě že ne, tak se ničeho nelekejte, vydávání aktualizace probíhá ve vlnách, dříve nebo později dorazí i k vám. Její dostupnost můžete manuálně zkontrolovat v Nastavení => Info o telefonu => Aktualizace systému.

Android 4.2.2 Jelly Bean přináší hlavně různé opravy, např. lepší zabezpečení při přístupu přes ADB či nové zvuky: při zahájení bezdrátového nabíjení a před vybitím baterie. Vylepšení je pouze několik, při stahování z Google Play se v notifikační liště nově zobrazuje zbývající čas a ve stavovém panelu lze dlouhým stiskem ikony zapínat/vypínat WiFi a Bluetooth.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře