Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyPro Android a iOS je nově k dispozici budovatelská strategie 1849

Pro Android a iOS je nově k dispozici budovatelská strategie 1849

Kvalitních budovatelských strategií pro Android a iOS je jako šafránu. O to větší radost asi udělá fanouškům strategií nově vydaná hra 1849. Jedná se o jednu z prvních vlaštovek, která na mobilní platformu přináší skutečně povedenou budovatelskou strategii, navíc ve slušném grafickém provedení a s poměrně zajímavým námětem.

Budovatelská strategie 1849 je vystavěná okolo zlaté horečky, která propukla v Kalifornii na přelomu let 1848 – 1849. Vedle výstavby domů, farem a výrobních jednotek (pila, pekařství, likérka atd.) tak ve svém nově vznikajícím městě budete muset zřizovat salóny, budovy šerifa, nebo přístřešky pro zlatokopy. 

Tím nejzajímavějším prvkem hry je ale zlatá horečka sama. Ta zde nemá pouze kosmetický význam, ale citelně se dotýká samotné hratelnosti. Jakmile vypukne, do vašeho města začnou proudit davy zlata chtivých kovbojů, což na něj může mít pozitivní (více příjmů do vaší pokladny), ale i negativní účinky (nezaměstnanost, zvýšení zločinnosti). Na jaké straně se nakonec ocitnete samozřejmě záleží pouze na samotném hráči.

Pokud vás tato hra zaujala a jste majiteli telefonů a tabletů s Androidem nebo iOS, potom si ji právě teď můžete pořídit přibližně za 100 korun.

https://www.youtube.com/watch?v=F95yH310nvU

[appbox googleplay air.com.somasim.fortynine]

[appbox appstore 840299641]

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře