Na Android dorazila vysoce ceněná stealth akční hra République, na iOS jsme se dočkali její 3. epizody


Na Android dorazila vysoce ceněná stealth akční hra République, na iOS jsme se dočkali její 3. epizody

Majitelé telefonů a tabletů s Androidem mající slabost pro stealth akční hry mohou oslavovat. Z iOS na tuto platformu totiž právě dorazila velice dobře oceňovaná hra République. 

République se do srdcí fanoušků stealth akčních her zaryla hlavně díky nápadité hratelnosti. Tvůrci ze studia Camouflaj se totiž dokázali vyrovnat se známým problémem, kterým je specifické ovládání na dotykových zařízeních, kvůli čemuž se akční hry tak, jak je známe z PC a konzolí, na telefonech a tabletech stávají obtížně hratelné, nebo přímo nehratelné. Trik spočívá v tom, že hráči neovládají přímo hlavního hrdinu (resp. hrdinku), ale bezpečnostní kamerový systém, s jehož pomocí hrdince napovídají a vedou jí pryč z prapodivného výchovného komplexu z něhož potřebuje utéci.

Hra z rukou veteránů, kteří stáli u zrodu série Halo,  Metal Gear Solid nebo F.E.A.R. dozajista překvapí i vylepšenou grafikou, nebo mrazivým příběhem. Její první epizoda je na Androidu k dispozici za 60 korun, zbylé dvě epizody jsou pak k dispozici přibližně za 100 korun.

Společně s vydáním hry na Android na iOS dorazila třetí epizoda République, která má podtitulek „Ones and Zeroes“. Cena všech tří epizod na iOS je stejná s cenou verze pro Android.

République
République
Vývojář: Camouflaj, LLC
Cena: Zdarma
‎République
‎République
Vývojář: Camouflaj LLC
Cena: Zdarma+

 

The following two tabs change content below.

Lucie Jiříková

Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.