Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAndroid 7.0 Nougat pro povedený Honor 8 se blíží

Android 7.0 Nougat pro povedený Honor 8 se blíží

Japonská pobočka společnosti Huawei, která má pod sebou mladý sub-brand Honor, oznámila, že update s Androidem 7.0 pro vlajkový Honor 8 dorazí už v následujících hodinách.

Jako první přijdou na řadu chytré telefony v Japonsku a poté následovat by měly další důležité trhy, včetně toho evropského. Existuje tak poměrně velká šance, že zhruba v únoru se aktualizace dočkají i čeští uživatelé. Ti mimochodem dostali před nedávnem možnost zapojit se do beta programu a „nugát“ otestovat na svých zařízeních. O speciálním zkušebním programu pro ČR jsme vás informovali zde.

Chystaný velký update pro Honor 8 nepřinese jen nový Android 7.0 Nougat s nejaktuálnějšími opravami, ale také kompletně přepracovanou nadstavbu EMUI s číselným označením 5.0. Ta nejenže vypadá lépe než kdy předtím, ale přinese také vylepšení především oblasti ovládání a bezpečnosti. Huawei dříve uvedl, že 90 procent hlavních funkcí bude možné aktivovat pomocí dvou až tří kliknutí.

unnamed (1)

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře