Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyAndroid 6.0 Marshmallow: Takovéhle s ním má plány Lenovo

Android 6.0 Marshmallow: Takovéhle s ním má plány Lenovo

Čínské Lenovo se sice nestalo prvním výrobcem, který pro své telefony uvolnil aktualizaci, jež systém Android povyšuje na verzi 6.0 Marshmallow, je ale určitě dobře, že na své zákazníky nezapomnělo.

Podle fotografie z interní prezentace firma momentálně pracuje na aktualizacích pro několik svých smartphonů. Čínské verze Vibe X3 a Vibe P1 by měly Marshmallow dostat v březnu následujícího roku. Pro model A7000 bude nový Android dostupný někdy v dubnu a v květnu a červenci výrobce plánuje zaktualizovat také mezinárodní varianty telefonů Vibe X3, Vibe P1, Vibe S1 a A7000+.

O tom, jaké novinky připravovaný software přinese, je zatím předčasné spekulovat. Dá se však předpokládat, že Lenovo bude pokračovat ve zjednodušování a optimalizaci svého uživatelského prostředí Vibe UI, které se svým designem zase o něco přiblíží čistému Androidu.

Pro majitele telefonů čínské značky je jen velká škoda, že si na aktualizace budou muset ještě několik měsíců počkat. Výrobce by měl do budoucna vývoj nového softwaru urychlit.

lenovo_marshmallow-701x393

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře