Android 5.0 je pravděpodobně blíže, než se zdá


Android 5.0 je pravděpodobně blíže, než se zdá

Už brzy bychom se mohli dočkat novější verze Androida nesoucího prozatímní označení Lollipop (lízátko). Velkým náznakem blížícího se momentu odhalení operačního systému s milníkovou pětkou na začátku byl tweet oficiálního účtu společnosti Google.

Obsah publikovaného tweetu zdánlivě se samotným Androidem 5.0 nesouvisí, pozornému oku však jistě neunikne čas hodin na screenshotu, které hlásají přesně 5:00. Náhoda a další spekulace, říkáte si? Google má v tomto stylu nenápadného sdělování nadcházejících verzí systémů už bohatou historii. I před samotnou verzí Ginger Bread se na nic neříkajících screenshotech objevily systémové hodiny nastavené na 2:30 a před verzí doposud nejnovějšího softwaru 4.4 použil oznámení pro zasvěcené znovu.

Podle dostupných informací by měla být příští generace OS Android podobná desktopovému operačnímu systému – zabalena v mobilním zařízení. Dočkat bychom se měli také faceliftu uživatelského rozhraní.

Pokud jde o název, Android 5.0 je označován jako Lollipop – ale kdo ví, jaká pochoutka ho bude při okamžiku slávy nakonec reprezentovat.

Android5.0-LEAK-900-90

 

The following two tabs change content below.
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.