Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyAndroid 5.0 je pravděpodobně blíže, než se zdá

Android 5.0 je pravděpodobně blíže, než se zdá

Už brzy bychom se mohli dočkat novější verze Androida nesoucího prozatímní označení Lollipop (lízátko). Velkým náznakem blížícího se momentu odhalení operačního systému s milníkovou pětkou na začátku byl tweet oficiálního účtu společnosti Google.

Obsah publikovaného tweetu zdánlivě se samotným Androidem 5.0 nesouvisí, pozornému oku však jistě neunikne čas hodin na screenshotu, které hlásají přesně 5:00. Náhoda a další spekulace, říkáte si? Google má v tomto stylu nenápadného sdělování nadcházejících verzí systémů už bohatou historii. I před samotnou verzí Ginger Bread se na nic neříkajících screenshotech objevily systémové hodiny nastavené na 2:30 a před verzí doposud nejnovějšího softwaru 4.4 použil oznámení pro zasvěcené znovu.

Podle dostupných informací by měla být příští generace OS Android podobná desktopovému operačnímu systému – zabalena v mobilním zařízení. Dočkat bychom se měli také faceliftu uživatelského rozhraní.

Pokud jde o název, Android 5.0 je označován jako Lollipop – ale kdo ví, jaká pochoutka ho bude při okamžiku slávy nakonec reprezentovat.

Android5.0-LEAK-900-90

 

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře