Pondělí, 22 dubna, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.4.3 dorazil do ČR a na Slovensko. Už jste aktualizovali?

Android 4.4.3 dorazil do ČR a na Slovensko. Už jste aktualizovali?

Redakční Nexus 5 nás konečně upozornil na dostupnost nové systémové aktualizace. Ta, jak už asi víte, přináší Android 4.4.3, který převážně opravuje chyby předchozích verzí.

V krátkém popisu před samotnou instalací nás Google informoval, že nový update přináší zlepšení výkonu, stability a také vyšší úroveň zabezpečení systému. Jednou z mála na první pohled pozorovatelných změn v nové verzi je redesign číselníku (dialeru) a adresáře kontaktů, obě aplikace nyní mají plošší grafiku.

Aktualizace je uvolňována postupně v několika etapách a měla by se vám ohlásit sama, nicméně pokud dostupnost chcete zkontrolovat sami, můžete tak učinit v Nastavení v sekci Informace o telefonu/tabletu, kde ťuknete na položku Aktualizace.

Android 4.4.3 je oficiálně dostupný pro Nexus 4, Nexus 5 (GSM/LTE), Nexus 7 (3G), Nexus 7 (WiFi), Nexus 7 [2013] (WiFi) a Nexus 10.

unnamed (1)unnamed

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

    • Tak jsem se už naštval a nahodil to ručně a udělal to načisto s nejnovějším TWRP. OTA pořád mlčelo a ten známý bug s vytížením CPU mě též potkal.

      Divil sjem se o co jednodušší je flash z lunuxu, windowsáci ztrácí tak 10minut instalací ovladačů, na linuxu to jede hned bez složitostí a fastboot je v novějších distribucích přímo ve zdrojích.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře