Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.4.2 KitKat dostupný pro všechny telefony LG G2

Android 4.4.2 KitKat dostupný pro všechny telefony LG G2

Společnost LG začala před několika týdny rozesílat systémový update pro svůj topmodel G2. V České republice byl software zpočátku dostupný jen pro několik málo šťastlivců, na plné obrátky se aktualizační vlna rozjela teprve v minulých dnech.

Smartphone LG G2 je s novou verzí systému zase o něco svižnější (tedy ne že by předtím nebyl) a kromě obvyklých novinek, které přináší KitKat (na našem webu jsme o nich napsaly stohy virtuálního papíru) se můžete těšit i na vylepšené uživatelského prostředí s novými funkcemi a to včetně té, díky které lze s telefonem fotit i v případě, že je vložený v originálním pouzdře Quick Window.

Dostupnost můžete ověřit v Nastavení telefonu. Kdo ví, třeba tam na vás čeká milé překvapení.

Už jste svůj LG G2 aktualizovali? Dejte nám vědět v komentářích.

sva

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

10 KOMENTÁŘE

 1. Neaktualizoval, protože telefon nemám, ale silně o něm uvažuji. Přemýšlím zda koupit G2 nebo S4….

 2. Aktualizoval jsem přes OTA a víceméně je vše v pořádku. Odpadlo padání klávesnice při častějším psaní, což mě opravdu rozčilovalo. Trošku se i změnila funkce klávesnice a vkládání znaků, ale dá se zvyknout. Co mě ale opravdu štve, tak je to, že když někdo volá, tak trvá asi 4 vteřiny než se po rozeznění tónu rozsvítí displej. Takže jen koukám na hrající mobil, ale nemůžu s ním nic dělat, ani položit, ani zvednout. Dál se změnila lišta rychlého nastavení, nyní tam není ikona GPS, ale nová ikona zvaná umístění, ale netrvalo dlouho a kápnul jsem na to. Jinak je vše při starém.

  • Ahoj. A jak jsi tam vrátil zpět GPS?
   Taky mě dost štve, že se mě nově furt google vnucuje, že chce sbírat data, kde jsem. Neváte někdo, zda se dá trvale odpovědět NE.
   Díky

 3. Bohužel, aktualizací přestala fungovat aplikace SmartMaps a ani dle návodu od tech. podpory to nejde zprovoznit. Na SD kartě přes OTG se nevytvoří podsložka /menion.android.smartmpas/, ve složce Android/data/menion.android.smartmpas/files/SmartMaps. PO telef. rozhovoru s tech. podporou se mám obrátit na LG. Jestli někdo víte jak na to, prosím o radu.
  Díky Evžen

 4. Pár dní mi telefon nabízí aktualizaci. Označuje jí V20d-APR-09-2014 (43,19 MB), Vylepšení : 1. Aplikace.
  Tušíte někdo prosím, co to je zač a co se instaluje.

  To mě poslední dobou pěkně štve, stále se nabízejí nějaké upfaty, aktualizace a vylepšení, ale nijdy není jasné, co je obsahem a ani čadto která aplikace ti chce!!!
  Díky Miloš

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře