Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.1 Jelly Bean portován na smartphone Samsung Galaxy S

Android 4.1 Jelly Bean portován na smartphone Samsung Galaxy S

Na fóru XDA se objevil další důkaz šikovnosti tamních uživatelů. Přestože je nová verze Androidu zatím přislíbena pouze modelům Galaxy Nexus, Nexus S a tabletu Motorola Xoom, a někteří výrobci se nám snaží namluvit, že je nový Android příliš náročný na hardware, tak nadšenci nelení a opět ukazují, že nic není nemožné.

Pokud vlastníte legendární smartphone Galaxy S, můžete si nejnovější Android 4.1 Jelly Bean vyzkoušet už dnes. Za portem stojí uživatel s přezdívkou mkalter, před kterým je však stále ještě hodně práce.

Nepřehlédněte: Vytáhněte kapesníky! Samsung Galaxy S II nedostane aktualizaci na Android 4.1, údajně kvůli slabému hardwaru

ROM je zatím v první fázi vývoje a tak řada věcí nefunguje, nicméně budoucnost vypadá docela růžově a proto doufejme, že se nakonec vše podaří dotáhnout do zdárného konce.

Zatím nefunguje WiFi, zvuk, Bluetooth, SMS, volání, datové přenosy, radio a přehrávání videa.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře