Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.1 Jelly Bean dostupný pro Samsung Galaxy S II

Android 4.1 Jelly Bean dostupný pro Samsung Galaxy S II

Jak už jsme vás informovali včera. Zdá se, že chytrý telefon Galaxy S II oficiálně aktualizaci na Android 4.1 nedostane. Podle Samsungu nemá dostatečně výkonný hardware, aby byla zajištěna plynulost operačního systému, překážkou je pak údajně i slabší rozlišení displeje a nedostatečná velikost operační paměti.

Nepřehlédněte: Vytáhněte kapesníky! Samsung Galaxy S II nedostane aktualizaci na Android 4.1, údajně kvůli slabému hardwaru

Zatímco tedy vše nasvědčuje tomu, že Samsung zřejmě opravdu hodí 28 milionů uživatelů přes palubu, nadšenci na fóru XDA pracují jako o život. Důkazem je ROM, která je postavena právě na Androidu 4.1 Jelly Bean. Zatím se nachází ve stavu alfa, tj. nečekejte od ní žádnou velkou funkčnost ? nejde WiFi, Bluetooth, kamera, Google Now/Google Search a zvuk.

Pokud však přesto chcete tuto ROM pro Galaxy S II vyzkoušet, odeberte se do tohoto vlákna na fóru XDA, odkud si ji můžete stáhnout a kde také najdete veškeré informace.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře