Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.1.2 Jelly Bean už je dostupný i pro smartphone LG Optimus...

Android 4.1.2 Jelly Bean už je dostupný i pro smartphone LG Optimus L9

Dalším chytrým mobilním telefonem, který dostal Android Jelly Bean, je Optimus L9 od společnosti LG. Na verzi 4.1.2 aktualizují v tuto chvíli uživatelé v řadě evropských zemí. Optimus L9 je zástupce střední třídy. Prodává se od listopadu loňského roku.

Aktualizace je momentálně dostupná v Baltských státech, Německu, Španělsku, Francii, Řecku, Maďarsku, Itálii, Polsku, Portugalsku a Rumunsku. Kdy se dostane i na v České republice prodávané přístroje, nevíme.

Kromě lepší odezvy systému, díky projektu Butter, se uživatelé mohou těšit i na hlasového pomocníka Google Now a funkci QSlide, která jim pomůže se snadnějším zpracováním více úloh.

LG Optimus L9 je vybaven 4,7″ displejem s qHD rozlišením, dvoujádrovým procesorem a 1 GB RAM. Jeho hlavní fotoaparát s rozlišením pět megapixelů pak dokáže pořizovat i video ve Full HD rozlišení (1920 × 1080 px).

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře