Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.1.2 Jelly Bean směřuje na tablet Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus

Android 4.1.2 Jelly Bean směřuje na tablet Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus

Dalším z nespočetného zástupu mobilních přístrojů z dílen Samsungu, který dostává aktualizaci přinášející novější operační systém Android, je tablet Galaxy Tab 7.0 Plus. Na verzi 4.1 Jelly Bean momentálně aktualizují rakouští majitelé populárního tabletu. Kdy bude nový systém dostupný v České republice, nevíme.

Galaxy Tab 7.0 Plus se začal prodávat s Androidem ve verzi 3.2 Honeycomb, aby později dostal aktualizaci na Ice Cream Sandwich a dnes už si někteří mohou dokonce užívat také Jelly Bean. Zatím poslední verze přináší spousta vítaných vylepšení.

Například projekt Butter, díky kterému získáte výrazně plynulejší uživatelské rozhraní, hlasovou asistentku Google Now, vylepšené notifikace a mnoho dalšího.

Android 4.1.2 Jelly Bean je distribuován metodou OTA (over-the-air), ale také si ho můžete do vašeho přístroje nainstalovat přes program Kies.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Galaxy Tab/“/]

Zdroj: SamMobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře