Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyAndroid 4.1.2 Jelly Bean pro smartphony Optimus 4X HD a Optimus L7...

Android 4.1.2 Jelly Bean pro smartphony Optimus 4X HD a Optimus L7 bude dostupný za několik dní

Německá pobočka společnosti LG na svém oficiálním blogu oznámila, že v dalších dnech zpřístupní aktualizaci na Android 4.1.2 Jelly Bean pro zařízení Optimus 4X HD a Optimus L7.

Nová verze systému přinese spoustu novinek, včetně integrace hlasového asistenta Google Now a projektu Butter, který se stará o rychlejší chod a odezvu systému.

Zástupci korejského výrobce dále upřesnili, že distribuce nového systému nebude probíhat formou OTA, čili vzduchem, nýbrž přes počítačový program LG Mobile Support Tool (ke stažení je zde).

Návod pro instalaci najdete na těchto stránkách.

Android 4.1.2 Jelly Bean pro mobilní telefony Optimus 4X HD a Optimus L7 bude k dispozici koncem března, tedy už za několik dní.

Zdroj: LGBlog

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. jen se chci zeptat, jak se pracuje s tim programem od lg nainstaluju ho a spustí se až když připojim optimus l9 přez usb?….ještě ho nemám, tak sem si to chtěl zkusit:)

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře