Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyAMD připravilo ovladače pro hororové sci-fi Prey

AMD připravilo ovladače pro hororové sci-fi Prey

AMD si majitele grafických karet Radeon připravilo ovladače Software Crimson ReLive Edition 17.5.1, které mají zajistit vyšší výkon ve sci-fi střílečce Prey, ale také opravovat některé chyby.

AMD uvádí, že oproti předchozím ovladačům (17.4.4) si majitelé Radeonu RX 580 mají v Prey polepšit o pět procent. Zmiňován je také 78procentní nárůst v CrossFire při použití dvojice RX 570 oproti použití jen jedné karty v rozlišní 1440 p. A dále se výrobce chlubí i tím, že s novými ovladači a Radeonem RX 570 (4 GB) dostanete o 42 procent vyšší výkon, než v případě konkurenční GeForce GTX 1050Ti (4 GB), pokud budete hrát v rozlišení 1080p.

Střílečka Prey od studia Arkane Studios vyšla v pátek 5. května. Hráče zavádí do opuštěné vesmírné lodi, které je plná nebezpečí. Příběh se točí kolem události z roku 1958, kdy se odmlčel ruský satelit Vorona 1 a záchranná mise pak byla vystavena konfrontaci podivné mimozemské entitě jménem Typhon.

Hardwarové nároky Prey najdete zde. Ovladače Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.5.1 najdete tady.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře