Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyAlza.cz spouští prodej voucherů pro snadný nákup kryptoměn

Alza.cz spouští prodej voucherů pro snadný nákup kryptoměn

Internetový prodejce Alza.cz přichází s netradičním vánočním dárkem pro fanoušky kryptoměn. Včerejším dnem zahájil prodej unikátních poukazů pro nejrychlejší a nejjednodušší nákup Bitcoinů či Litecoinů. Dárkové vouchery jsou k dostání v hodnotách 200, 1 000 a 5 000 Kč.

Zařazením nových dárkových poukazů do nabídky chce firma oslovit zejména ty zákazníky, kteří by se rádi stali majiteli kryptoměn, ale celý proces jim připadá složitý nebo se v problematice příliš neorientují. Novinka zahrnuje voucher na nákup BTC či LTC v příslušné hodnotě a praktický návod. V nejvyšší prémiové variantě půjde už o tzv. Crypto Starter Pack, v rámci kterého při nákupu poukazu na 5 000 Kč dostanou zákazníci navíc i zvýhodněnou hardwarovou peněženku Trezor One za 1 999 Kč.

Voucher lze uplatnit v české online směnárně HD Crypto, s níž Alza.cz dlouhodobě spolupracuje. Stačí setřít stříbrné pole a směnit si hodnotu za kryptoměnu podle svého výběru přímo do Trezoru či jiné hardwarové peněženky. Voucher je platný do jednoho roku od nákupu.

Alza.cz patří v Česku k největším podporovatelům krypta – už vloni umožnila platit za zboží v BTC i LTC, letos zavedla jejich prodej na vlastních platebních terminálech a v Bitcoinech vyplácí i část mezd svým zaměstnancům. V příštím roce plánuje největší tuzemský e-shop spolu s firmou SatoshiLabs širokou komunikaci na téma bezpečnosti.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Super informace, to jsem vůbec netušila. Můj muž se o krypto už nějakou dobu zajímá, asi mu udělám radost. Díky za tip

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře