Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyAlien Breed pro iOS: napínavá akce, strach a deprese z neznáma

Alien Breed pro iOS: napínavá akce, strach a deprese z neznáma

Legenda se vrátila s plnou parádou. Na iOS byla před několika hodinami uvedena jedna z nejlepších her na počítače Amiga ? Alien Breed. Tísnivá atmosféra, děsivá akce a vynalézavý level design. Na to vše se nyní můžete těšit i na vašem iPhonu, iPodu touch a iPadu.

Majitele iPhonu 4(S) a nového iPadu jistě potěší podpora Retina rozlišení. Vývojáři do hry implementovaly dva režimy ? klasický a vylepšený. První přináší původní oldschoolovou grafiku, hudbu a ovládání. Druhý pak vylepšuje vše, včetně vizuální stránky.

Abyste se vypořádali s nepřátelskými cizáky, budete muset zdolat čtyři úrovně z prvního dílu a dvanáct úrovní z pokračování Alien Breed Special Edition. Alien Breed pro iOS také podporuje Game Center a systém mikrotransakcí, díky němuž si můžete dokoupit mapy, munici, životy nebo lékarničky.

Jednu z nejatmosferičtějších a nejchytlavějších her devadesátých let 20. století nakupujte v App Storu za necelé 4 eura.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Alien Breed/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře