Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyAlcatel One Touch POP 2 (4.5): dualSIM, LTE a příznivá cena

Alcatel One Touch POP 2 (4.5): dualSIM, LTE a příznivá cena

Alcatel uvedl na český a slovenský trh smartphone POP 2 (4.5), který disponuje rychlým mobilním internetem LTE a zároveň podporuje dvě SIM karty. Nový model prodává za 3 790 Kč, resp. 139,90 euro včetně DPH.

Novinka se díky kompaktnímu tělu příjemně drží a snadno se ovládá jednou rukou. Displej o velikosti 4,5 palce s rozlišením 480 × 854 bodů je ale zároveň dost velký na to, abyste na něm mohli pohodlně sledovat videa nebo hrát hry. POP 2 (4.5) potěší i chytrými detaily, jako je probuzení poklepáním na displej nebo funkcí přiblížení a oddálení jediným prstem.

Zadní stranu telefonu zdobí rychlý fotoaparát s rozlišením pět megapixelů. Vnitřní paměť má velikost 8 GB. Pokud by to nestačilo, kapacitu úložiště si snadno rozšíříte o dalších 32 GB prostřednictvím microSD karty.

ikona

Podpora LTE sítí dovoluje uživatelům stahovat data rychlostí až 150 Mb/s, což je více než třikrát rychleji než v případě nejvýkonnějších 3G sítí. LTE zajistí také plynulé přehrávání HD videí na internetu nebo plnohodnotné hraní online her.

POP 2 (4.5) je vybaven čtyřjádrovým procesorem Qualcomm o frekvenci 1,2 GHz a 1 GB. Potěší také přítomnost operačního systému Android KitKat 4,4 a funkce dualSIM, díky níž můžete využívat dvě SIM karty v jednom telefonu současně.

Smartphone se prodává v matně bílé barvě s matně bílým, metalicky červeným a zeleným zadním krytem, nebo v černé barvě s vulkanicky černým, matně bílým a platinově stříbrným zadním krytem.

POP 2 (4.5) White_Jade Green Back V1.0 POP 2 (4.5) Black_Volcano Black 3 Backcovers CZ POP 2 (4.5) Black_Full White 3 Backcovers CZ

POP 2 (4.5) Black_Platinum Silver Back V1.0 POP 2 (4.5) Full White Special V1 POP 2 (4.5) White_Cozy Red Back

Zdroj: Alcatel

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře