Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyAlcatel Idol 3 dostává aktualizaci na Android Marshmallow

Alcatel Idol 3 dostává aktualizaci na Android Marshmallow

Na softwarovou podporu svých chytrých mobilních telefonů nezapomíná ani Alcatel. Nyní se tento výrobce rozhodl potěšit všechny majitele modelu Idol 3 (jeho obě nebrandované varianty), pro který uvolnil novou aktualizaci s Androidem 6.0.1 Marshmallow.

Podrobnosti o tom, co všechno update přinese, Alcatel nezveřejnil, ale asi nebudeme daleko od pravdy, když napíšeme, že součástí nového firmwaru budou všechny novinky a funkce, s nimiž byl Marshmallow představen.

Těšit se tedy můžete na chytrého asistenta Google Now doplněného o funkci Now on Tap či režim Doze, který v době nečinnosti uvádí smartphone do hlubokého spánku, přičemž výrazně omezí jeho energetickou náročnost. Součástí nejnovější aktualizace pro Idol 3 budou i nejnovější bezpečnostní záplaty Googlu.

gsmarena_002

Pokud jste update zatím neobdrželi, nezoufejte. Jak je obvyklé, aktualizace je vydávána postupně, takže než dorazí i na váš telefon, může to trvat několik dní či týdnů. Prozatím je Marshmallow uživatelům dostupný pouze v Severní Americe.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře