Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAlarmRun: Budík, který vás veřejně poníží, pokud nevstanete

AlarmRun: Budík, který vás veřejně poníží, pokud nevstanete

Patříte mezi tvrdé spáče, které z postele jen tak něco nedostane? Chtěli byste mít pořádnou motivaci, abyste příště konečně vstali, jak máte? Budík AlarmRun vám pomůže, ale může to být velmi nepříjemné! 

Budík AlarmRun vás ke vstávání motivuje hned v několika směrech. Pokud budete budík ignorovat, vyvěsí na vaši sociální síť zahanbující status, který si při nařízení budíku zvolíte. Přijde vám to jako malá motivace? Tak dobře, potom si můžete zvolit extrémnější režim. V něm budík odešle zvolenou SMSku jednomu z náhodně vybraných kontaktů. Teď jenom doufat, aby to nebyla osoba, která by o vašem vyspávání neměla vědět. Ještě pořád vám to nestačí? V tom případě si spusťte nejextrémnější režim. V něm mobil automaticky vybere jednu fotografii z vašeho seznamu a veřejně ji přidá na vaši sociální síť. To už je docela silné kafe, že? Zvlášť pokud v mobilu nosíte choulostivé fotografie.

Pokud se vám alternativní budík AlarmRun zalíbil, můžete si ho zdarma stáhnout z Google Play. Tak na co čekáte? Kdo za vás bude vstávat příště?

alarmrun

[appbox googleplay com.handsome.alarmrun]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře