Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyAKTUALIZACE: Mapy Nokia Here podporují 64bitové smartphony s Androidem 5.0

AKTUALIZACE: Mapy Nokia Here podporují 64bitové smartphony s Androidem 5.0

Finská společnost Nokia zpřístupnila novou verzi své aplikace Mapy Here, kterou lze používat i tzv. offline, tedy bez připojení k internetu. Update přináší podporu pro chytré telefony s 64bitovým procesorem a řadu vylepšení. Upozornil na to server neowin.net.

Uživatelé se mohou těšit na zkvalitnění hlasových podkladů pro pěší a motorizované navigování bez připojení k internetu. Aplikace nyní také nabízí mapy tras veřejné hromadné dopravy v 800 městech ve více než 40 zemích světa. Uživatelé určitě ocení i podrobnější informace o provozu a uzavírkách cest. Další novinkou je možnost naplánovat si trasu před tím, než někam vycestujete, a to ať už pomocí smartphonů či webové verze here.com.

Mapy Nokia Here jsou pro Android ke stažení zdarma, ale nezapomínejme, že se stále jedná o beta verzi. Ani to ale uživatelům nebránilo v tom, aby si aplikaci stáhli už více než 2,5milionkrát.

[appbox googleplay com.here.app.maps]

4_untitled

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře