Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyAktualizace Google Now pro iOS přináší podporu hlasového vyhledávání

Aktualizace Google Now pro iOS přináší podporu hlasového vyhledávání

Nová verze přináší některé funkce, které jsou již delší dobu dostupné na Androidu. Například hlasové ovládání, kdy po zapnutí aplikace stačí vyslovit „OK Google“. Tato funkcionalita ale bohužel nepodporuje češtinu. Vítanou novinkou jsou notifikace.

Mezi další vylepšení verze 3.1.0, která je zdarma ke stažení v App Store, patří rozšíření karet, jež nyní nabízejí informace o vstupenkách do kina, koncertech nebo letenkách.

Na vámi navolené akce můžete být navíc upozorněni notifikacemi, které se zobrazí v centru notifikací nebo na zamykací obrazovce. Google Now vás tak třeba bude informovat o tom, že vám za chvilku odjíždí vlak a proto byste si měli pospíšit, abyste ho stihli.

Pro uživatele v Česku a na Slovensku je nabídka funkcí Google Now stále hodně limitována. Částečně pomůže mít jazyk telefonu nastavený na angličtinu.

[appbox appstore id284815942]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/gnoW/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře