Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyAktualizace Google Keep přinese upomínky orientované podle času a místa

Aktualizace Google Keep přinese upomínky orientované podle času a místa

Aplikace Google Keep je skvělý pomocník, díky kterému (téměř) na nic nezapomenete. Můžete si zde vytvořit zaškrtávací seznam, pokud jdete třeba na nákup, nebo napsat, namluvit nebo vyfotit jakoukoliv poznámku. V nové verzi přibyde pár užitečných vylepšení.

V aktualizaci, která by se měla brzy dostat ke všem majitelům chytrých telefonů se systémem Android, najdeme dvě chytrá a užitečná vylepšení plus malinkou drobnost. Tou drobností je možnost fotografie k poznámkám ne jen vytvářet pomocí fotoaparátu, ale nyní také připojit kterýkoliv obrázek z telefonu.

Většími novinkami je upomínka na určitém místě nebo v určitý čas. Časovou upomínku jistě každý znáte, nastavíte si den, čas a text a v tento okamžik vás telefon upozorní na tuto poznámku. Upomínka podle místa vám zase na telefonu otevře třeba nákupní seznam, který jste si vytvořilo, když dojdete do obchodu. Dalším scénářem by mohlo být například upozornění, abyste pověsili vyprané prádlo, až přijdete domů.

Aplikaci Google Keep můžete stahovat v obchodě Play.

[appbox googleplay com.google.android.keep]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Google Keep Update/“/]

Zdroj: Google Drive Blog

Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://www.facebook.com/Ondrej.Kostal
Dlouholetý spolupracovník serveru PC Tuning, zajímá se o všechno okolo počítačů, techniky, internetu a v poslední době také focení.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře