Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAktualizace Facebooku pro Windows Phone 7 vrací zpět ?Události?

Aktualizace Facebooku pro Windows Phone 7 vrací zpět ?Události?

V noci na dnešek byla pro operační systém Windows Phone 7 uvolněna aktualizace klienta pro nejpopulárnější sociální službu současnosti ? Facebook. Minulá verze (2.3.1.0) vyšla teprve nedávno, přesněji v průběhu minulého týdne, jenže kromě kompletního redesignu, který se mimo jiné povedl, přinesla i jeden zásadní nedostatek, a to vyjmutí nabídky ?Události? z úvodní obrazovky.

Autoři se později na svém účtu na Twitteru přiznali, že došlo k nedopatření, uživatelům se omluvili a slíbili brzkou nápravu. ?Závisláci? na Zuckerbergově dítku se záplaty dočkali v noci na dnešek. Pokud vám aktualizaci systém ještě nenabídl, můžete si novou verzi stáhnout z tohoto odkazu.

Facebook pro Windows Phone 7 je nabízen kompletně zdarma. Z kdysi pomalé aplikace, která nenabízela žádné pokročilé funkce a byla velmi pomalá a zabugovaná (plná chyb), se po posledních aktualizacích stal bezvadně fungující program, s kterým je radost pracovat.

Abychom ale zase pouze nechválili, i nadále je co zlepšovat. Stále chybí spousta funkcí, kterou by uživatelé mohli vyžadovat, například správu vlastních stránek, apod.  Verze pro Android a iOS jsou v tomto ohledu stále výrazně lepší.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/facebook/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře