Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyAktualizace aplikace Facebook přináší nový lockscreen

Aktualizace aplikace Facebook přináší nový lockscreen

Pod delší době jsme se dočkali další aktualizace aplikace Facebook pro Android. Nová verze přináší několik zajímavých funkcí. Například pokud budete chtít, můžete si na zamykací obrazovce nechat zobrazovat náhodně vybrané fotografie vašich přátel, mezi nimiž lze poté jednoduchým gestem listovat a dvojitým poklepáním na displej je přímo i „olajkovat“.

Pro zapnutí této funkce musíte navštívit Nastavení, posunout stránku úplně až dolů a zaškrtnout volbu „Použít jako zamykací obrazovku“.

Aktualizace Facebook Home přinesla podporu pro nová mobilní zařízení; konkrétně pro modely HTC One, Nexus 4 a Samsung Galaxy S4.

Slabším zařízením Galaxy Y a HTC Wildfire pak Facebook přidal podporu funkce Chat Heads – pokud vám někdo napíše, jeho ikona v kruhu vyskočí na kraji obrazovky v jakékoli aplikaci i s patřičnou „bublinou“ s textem.

Klepnutím na tuto ikonu lze vejít do konverzace, opětovným klepnutím se vrátíte zpět tam, kde jste byli.

Stahujte:

Screenshot_2013-08-04-16-24-05

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře