Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAktualizace Angry Birds Rio přidá 30 nových úrovní Fruit Market

Aktualizace Angry Birds Rio přidá 30 nových úrovní Fruit Market

Finské studio Rovio, které posunulo nedávno ptačí partu Angry Birds v roli ikonických postav z filmové série Hvězdné války do stavu beztíže, best place to buy cialis online

pdate-looks-to-be-a-whole-new-episode-called-fruit-market“>pracuje na aktualizaci pro starší díl Rio. Podle dostupných informací se bude jmenovat Fruit Market a přinese minimálně jednu novou epizodu.

Ta by se měla skládat ze dvou kapitol, z nichž každá má obsahovat patnáct kol. Zdali budou ale obě uvedeny naráz, či je Rovio rozdělí do dvou aktualizací, je zatím těžké odhadovat.

Společně s informacemi o nadcházející verzi se na web dostal i ilustrační obrázek, na kterém lze pozorovat prasátka. Ty se tak možná v Angry Birds Rio objeví vůbec poprvé, i když mnohem pravděpodobnější je, že se jedná o pouhou dekoraci, které bychom neměli přikládat velkého významu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře