Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyAktivujte si od T-Mobile neomezená data zdarma. Poradíme vám, jak na to

Aktivujte si od T-Mobile neomezená data zdarma. Poradíme vám, jak na to

Od dnešního dne mohou všichni klienti operátora T-Mobile, kteří jsou pod smlouvou, čerpat zdarma neomezená data. Aktivaci zvládnete ani ne za minutu skrze aplikaci Můj T-Mobile. Jak na to?

V pondělí T-Mobile oznámil, že si je vědom závažnosti stávající situace a proto přistupuje k mimořádnému kroku. S ohledem na vyhlášený nouzový tak operátor od středy 18. března nabízí svým zákazníkům, jak koncovým, tak firemním, neomezená data zdarma. Velká výhoda nabídky T-Mobile spočívá v tom, že data můžete čerpat bez omezení rychlosti, což není samozřejmé. Například takové O2 svým zákazníkům nabízí neomezené stahování maximálně rychlostí Optimum, tedy 5/5 Mbit/s. Dodejme, že nabídka T-Mobile platí i pro občany ČR, kteří momentálně pobývají v zemích EU.

Jak neomezená data aktivovat?

Stačí navštívit aplikaci Můj T-Mobile a kliknout na přímý odkaz „Zapnout neomezená data“ na úvodní stránce, případně lze využít postranní lišty, kde najdete detail svého tarifu a tlačítko „Objednat více dat“. O úspěšné aktivaci neomezených dat vás bude informovat potvrzovací SMS. Speciální nabídky můžete využít i skrze webové rozhraní operátora, kde se přihlásíte skrze své telefonní číslo.

V diskuzi nám můžete dát vědět, jestli se vám už neomezená data povedlo aktivovat. Co na T-Mobile nabídku říkáte?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře