Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyAKCE: iPad zdarma pro sdílení termografických dat Fluke

AKCE: iPad zdarma pro sdílení termografických dat Fluke

Vygenerovat report z termografického měření na tabletu iPad přímo na místě nebo komunikovat o zjištěných problémech s kolegy či klientem, je nyní možné díky aplikaci Fluke Connect. Ta šetří čas a peníze, umožňuje bezpečnější práci a využívá nejnovější technologie pro zvýšení produktivity.

Tento pracovní postup se může stát běžně dostupný pro stovky termodiagnostiků, když využijí aktuální nabídky společnosti Fluke, která do konce roku 2014 k nákupu termokamery Fluke přidává Apple iPad zdarma.

Zákazníci, kteří si koupí termovizní kameru Fluke Ti105, Ti110 nebo Ti125 mohou získat iPad mini, a ti, kteří si zakoupí kameru Fluke Ti200, Ti300 či Ti400 mohou získat iPad Air za podmínky, že nákup byl proveden mezi 1. zářím a 31. prosincem letošního roku. Požadavky se provádí pomocí webové stránky Fluke a je následně vyžadován doklad o koupi.

Pro bezdrátové připojení s aplikací Fluke Connect je dnes dostupných více než dvacet přístrojů včetně digitálních multimetrů, termokamer, testerů izolace, procesních kalibrátorů, i specifických měřičů napětí, proudu a teploty.

Systém Fluke Connect umožňuje přístup k záznamům pro všechny členy týmu, ať jsou kdekoli, a současně zvyšuje bezpečnost techniků pracujících se zařízeními pod napětím. Technici mohou automaticky ukládat měření a infračervené snímky na úložiště Fluke Cloud odkudkoliv, aniž by si museli cokoliv zapisovat. Všichni v týmu s tabletem iPad nebo chytrým telefonem a s aplikací si tato data mohou zobrazit. Práci v týmu pak dále zjednodušují videohovory ShareLive, kdy technici mohou sdílet měření s ostatními členy týmu v reálném čase a získat schválení pro opravy nebo získat odpovědi bez nutnosti opustit měřené zařízení.

Pro více informací o produktech Fluke, prosím navštivte www.fluke.cz.

97

15162316129_e911a5ea90_z 15162316119_14289b3367_z 10800084106_ef6eae5ea1_z

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře