Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAirCalc: téměř bezchybná kalkulačka pro Android

AirCalc: téměř bezchybná kalkulačka pro Android

Na první pohled je nenápadná, ale jakmile ji jednou začnete používat, zamilujete si ji natolik, že se stane běžnou součástí vašeho života. Aplikace AirCalc je revoluční kalkulačkou pro váš telefon či tablet s Androidem.

Zatímco jiné kalkulačky se otevřou ve vlastním okně, AirCals se zobrazí na jakékoli obrazovce nezávisle na ostatních aplikacích. Takže můžete například vyplňovat formulář a přitom počítat příklady.

Kromě toho disponuje také pokročilými funkcemi jako je faktoriál, sinus a cosinus (kosinus), což ocení hlavně nároční uživatelé. A rovněž lze měnit i její polohu ve vztahu k velikosti okna, ve kterém se zobrazuje.

Ve verzi pro tablety nabízí poté i nastavení průhlednosti, či kopírování z/do kalkulačky pomocí schránky.

Ale vůbec nejlepší na AirCalc je, že ji vývojáři ze studia MBFG nabízejí zcela zdarma a bez reklam. Pokud právě sháníte šikovnou kalkulačku pro vaše androidí zařízení, je pro vás AirCalc tou pravou volbou.

Aplikace vyžaduje pro svůj běh Android ve verzi 2.2 a vyšší

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře