Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyAir Bank už má i mobilní aplikaci pro Windows Phone

Air Bank už má i mobilní aplikaci pro Windows Phone

Od dnešního dne mohou klienti Air Bank používat už i mobilní aplikaci pro Windows Phone. Stejně jako u aplikace pro Android nebo iOS s ní získají rychlý přehled o svých účtech nebo půjčkách. Přímo z telefonu také například zadají novou platbu, schválí chytré inkaso nebo změní limit u platební karty. Stejně tak si rychle vyhledají nejbližší pobočku, bankomat nebo místo Sazky. Kód pro výběr peněz u Sazky si v aplikaci navíc rovnou vytvoří.

„Při vývoji pro nás bylo důležité, aby aplikace pro Windows Phone uměla všechno, co umí naše aplikace pro Android a iOS. Zároveň ale nebylo cílem vytvořit jejich kopii. Každý operační systém je totiž jiný a u každého jsou uživatelé zvyklí na jiné prostředí,“ říká Jan Čeřovský, který má v Air Bank na starost rozvoj mobilních aplikací.

Aplikace Air Bank tak přináší navigaci a ovládání, na které jsou majitelé telefonů Windows Phone zvyklí. Kde to bylo možné, použila Air Bank grafické prvky typické pro Windows Phone.

Uživatelé si také mohou nastavit průhlednou dlaždici a mít tak úvodní obrazovku stále přehlednou. Aplikace byla vytvořena s pomocí nejnovější technologie Universal App a je tak určena pro telefony s Windows Phone 8.1 a vyšším. Stejně tak je připravena i pro budoucí verze, bude tedy kompatibilní například s chystanou verzí mobilních Windows 10.

Co můžete v mobilní aplikaci od Air Bank dělat:

Kdykoliv si zobrazit zůstatek na účtu nebo stav půjčky
Pohodlně zadávat platby, a to i jednoduchým ofocením QR kódu
Získat přehled o všech platbách a vyhledávat v nich pomocí filtru
Řadit si jednotlivé platby do skupin, abyste věděli, kolik za co utrácíte
Vytvořit si kód pro výběr peněz u terminálu Sazky bez potřeby karty
Kdekoliv najít nejbližší bankomat, místo Sazky nebo pobočku Air Bank
Měnit limity u platební karty nebo ji v případě potřeby během chvilky zablokovat
Sledovat aktuální kurzovní lístek a novinky z banky

[appbox windowsphone beb50ecd-3cce-428c-89a0-6a666d08c3b4]

7 8

1 2

3 4

5 6

Zdroj: AB

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře