Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyAdventurní série The Wolf Among Us odstartovala už i na Androidu!

Adventurní série The Wolf Among Us odstartovala už i na Androidu!

Na Android právě dorazila adventura The Wolf Among Us od tvůrců z Telltale Games, kteří mají na svědomí veleúspěšný hit The Walking Dead. 

Stejně jako The Walking Dead by nás měla dostat propracovaným příběhem a iluzí, že se zasazujeme o jeho průběh i vyústění. Samozřejmostí je potom osobité grafické zpracování, které sází na komiksový grafický styl a výrazné černé kontury. Grafický styl však není jedinou věcí, pro níž si The Wolf Among Us sáhl do komiksů. I námět hry se totiž zrodil v komiksech.

Adventura The Wolf Among Us, jejíž první epizoda je pro hráče na Androidu k dispozici zdarma (další 4 epizody si budete moci dokoupit ve hře samotné přibližně za 100 korun), se točí kolem proslulé komiksové série Fables. Jak už napovídá její název, ta nás zavede do pohádkového světa. Ne však jen tak ledajakého. V The Wolf Among Us totiž pohádkové postavičky žijí svým životem v jedné čtvrti New Yorku a nyní se jako na potvoru topí v problémech. Na vás samozřejmě je všechny problémy v čele s brutálními vraždami vyšetřit a komunitu pohádkových bytostí tak zachránit.

Pokud vás adventura The Wolf Among Us zaujala, přejděte na Google Play a stahujte. Jak už jsem se zmínila, její první díl je k dispozici zdarma.

[appbox googleplay com.telltalegames.fables100]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře