Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyAdventura Beyond Good & Evil bude další hrou od Ubisoftu zdarma

Adventura Beyond Good & Evil bude další hrou od Ubisoftu zdarma

Francouzský herní vydavatel Ubisoft si letos připomíná 30. výročí existence a k takové oslavě samozřejmě patří i fanoušci a hráči, kterým se rozhodl rozdat sedm her zdarma.

V uplynulých měsících jste si tak mohli zdarma stáhnout Prince of Persia: The Sands of Time, původní Splinter Cell, kreslenou skákačku Rayman Origins nebo open-world závodní hru The Crew. Už je ale pomalu čas na říjnovou nadílku.

Od 12. října, tedy od příští středy, bude ke stažení adventura Beyond Good & Evil. Jde o titul, ve kterém hrají hlavní roli průzkum prostředí, řešení hlavolamů, souboje, kradmá akce plná schovávání a občas nějaké to skákání.

Hlavní postavou Beyond Good & Evil je Jade, dvacetiletá sirota z planety Hillyan, která je pod útlakem mimozemské rasy DomZ. Neustálé útoky vetřelců jsou schopné odrážet jen jednotky vojenské organizace Alfa Sekce. Jakmile se Jade dozví, že na planetě není vše, jak se zdá, připojí se k organizaci IRIS, pro kterou začne pracovat jako špiónka a fotoreportérka…

Na aktivaci her, které Ubisoft rozdává, je zapotřebí mít účet na Uplay. Jakmile si titul jednou aktivujete, zůstane už navždy váš. Hry jsou ale k dispozici k samotné aktivaci jen po omezenou dobu 30 dnů.

body-0.468

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře