Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyAdrenalinová závodní hra Smash Cops Heat po Androidu a iOS přichází i...

Adrenalinová závodní hra Smash Cops Heat po Androidu a iOS přichází i na WP

Na Windows Phone Store se dostala skvělá závodní hra Smash Cops Heat. Potenciální hit přináší adrenalinové honičky s policajty a zloději a pro svůj Windows Phone si ho můžete stáhnout zdarma. 

Smash Cops Heat vás na rozdíl o dalších her v sérii  nestaví na stranu zlodějů. Ve hře se stanete policajty a vaším úkolem bude pochytat všechny zloděje. Při honičce vás navíc sleduje televize a jelikož jste opravdu hustý týpek, pokusíte se zaujmout co nejvíce diváků. Jak? No přece parádičkami. V praxi to vypadá tak, že zatímco vám zloději ujíždějí, tu a tam schválně brázdíte krajnice, nebo zajíždíte do slepé ulice jenom proto, abyste porazili zábrany či například popelnice a další objekty.

Po neotřelé herní náplni pak přichází obligátní koloběh získávání peněz a jejich utrácení za lepší schopnosti a dovednosti automobilu i řidiče. Možností je spousta a jelikož je hra free-to-play, samozřejmě je můžete ještě přiživit mikrotransakcemi. I bez nich je ale tenhle herní koktejl velmi chutný a zaslouží si naše doporučení. Pěknou neděli.

Smash_Cops_Heat

[appbox windowsphone 69d14f52-0594-4244-af35-9b1e8e1c7efc]

[appbox windowsphone d0698ab4-eaee-4e02-baff-d2cbfb61d9ab]

[appbox googleplay com.hutchgames.smashcopsheat]

[appbox appstore 556826928]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře