Pondělí, 8 srpna, 2022
DomůNovinkyAdrenalinová závodní hra Smash Cops Heat po Androidu a iOS přichází i...

Adrenalinová závodní hra Smash Cops Heat po Androidu a iOS přichází i na WP

Na Windows Phone Store se dostala skvělá závodní hra Smash Cops Heat. Potenciální hit přináší adrenalinové honičky s policajty a zloději a pro svůj Windows Phone si ho můžete stáhnout zdarma. 

Smash Cops Heat vás na rozdíl o dalších her v sérii  nestaví na stranu zlodějů. Ve hře se stanete policajty a vaším úkolem bude pochytat všechny zloděje. Při honičce vás navíc sleduje televize a jelikož jste opravdu hustý týpek, pokusíte se zaujmout co nejvíce diváků. Jak? No přece parádičkami. V praxi to vypadá tak, že zatímco vám zloději ujíždějí, tu a tam schválně brázdíte krajnice, nebo zajíždíte do slepé ulice jenom proto, abyste porazili zábrany či například popelnice a další objekty.

Po neotřelé herní náplni pak přichází obligátní koloběh získávání peněz a jejich utrácení za lepší schopnosti a dovednosti automobilu i řidiče. Možností je spousta a jelikož je hra free-to-play, samozřejmě je můžete ještě přiživit mikrotransakcemi. I bez nich je ale tenhle herní koktejl velmi chutný a zaslouží si naše doporučení. Pěknou neděli.

Smash_Cops_Heat

The app was not found in the store. 🙁
The app was not found in the store. 🙁
Smash Cops Heat
Smash Cops Heat
Vývojář: Hutch Games
Cena: Zdarma
‎Smash Cops Heat
‎Smash Cops Heat
Vývojář: Hutch Games Ltd
Cena: Zdarma+
Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře