Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinky Acer začal prodávat tablet Iconia Tab A700 s Tegrou 3 a...

Acer začal prodávat tablet Iconia Tab A700 s Tegrou 3 a Full HD displejem

Acer právě uvedl tablet Iconia Tab A700, o kterém se hovořilo již od veletrhu MWC Expo, který se uskutečnil letos v únoru v Barceloně. Přístroj zaujme displejem s Full HD rozlišením a výkonným čipsetem Tegra 3 z produkce výrobce grafických čipů nVidia.

Asijská společnost tablet prodává za velmi příjemnou cenu 450 amerických dolarů, což je v přepočtu přibližně 9200 korun. Vzhledem k desetipalcové úhlopříčce a vysokému rozlišení je hustota pixelů o 55 procent vyšší, než v případě běžných tabletů s Androidem s rozlišením 1280 × 800 px.

Pokud se obáváte o výdrž na baterii, tak obavy hoďte za hlavu. Acer myslel i na tohle a do tabletu implementoval baterii s kapacitou 9800 mAh, která prý vydrží 10,5 hodiny přehrávání videa a 8 hodin v případě, že surfujete na webu.

Ve specifikacích je dále zmiňován výstup HDMI, pětimegapixelový fotoaparát, který zaznamenává Full HD video, 32GB uživatelská paměť, přední HD kamera pro videohovory a podpora technologie Dolby Mobile 3.0.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře