Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyAcer chystá obří smartphony Liquid S2 a Liquid S1

Acer chystá obří smartphony Liquid S2 a Liquid S1

Říká se, že na velikosti záleží. Stejnou filozofii razí i tchajwanský výrobce počítačů Acer, který během několika týdnů uvede do prodeje čtyři nové smartphony, z toho dva s displeji s úhlopříčkou atakující 6 palců. Největší z nich, Liquid S2, přidá k velké zobrazovací ploše i čtyřjádro a 2 GB operační paměti.

V kolonce operační systém je u Liquidu S2 uvedena verze Key Lime Pie, avšak vzhledem k tomu, že k vydání tohoto modelu má dojít ještě tento měsíc a Google novou verzi Androidu stále nepředstavil, si uživatelé budou muset asi vystačit se starší verzí Jelly Bean.

Další novinka (Liquid S1) používá 5,7palcový HD displej, také čtyřjádrový procesor, 1 GB RAM a 8 GB interní paměti. Potěší podpora dvou SIM a Android 4.2 Jelly Bean.

Zbylé dva telefony spadají do kategorií střední a střední nižší třídy, čemuž odpovídá i podstatně horší výbava. Na druhou stranu je budete moci pořídit levněji.

acerZdroj: Ausdroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře