Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinky7500mAh baterie pro Samsung Galaxy S5 prodlouží výdrž o několik dní. Z...

7500mAh baterie pro Samsung Galaxy S5 prodlouží výdrž o několik dní. Z telefonu ale udělá cihlu

Nabíjíte Samsung Galaxy S5 často? Pak vás bude nejspíš zajímat nová baterie od společnosti ZeroLemon s obdivuhodnou kapacitou 7 500 mAh, která prodlouží výdrž vašeho miláčka na hodně dlouhou dobu!

Baterie tvořená třemi články je součástí robustního krytu, který telefon ochrání před škrábanci a podle výrobce i většími nárazy a pády.

Smartphone Galaxy S5 je v základu vybaven akumulátorem s kapacitou 2 800 mAh. Novinka od ZeroLemon poskytne 7 500 mAh, dostanete tak 2,6násobek původní kapacity, což zaručí velmi pěknou výdrž a také to znamená, že elektrickou zásuvku určitě nebudete muset každý den hledat.

Výdrž je ovšem vykoupena rozměry krytu, který ze stále ještě vcelku kompaktního smartphonu udělá velkou cihlu. Design je pak otázka vkusu, ale mohl být určitě decentnější. Takto obal vypadá jako nějaký předmět z filmů o Batmanovi.

Baterii si můžete zakoupit přes internetový obchod Amazon za 49,99 dolaru, což je zhruba 1 000 Kč. V České republice se s ní v obchodech oficiálně asi nikdy nesetkáme.

S5-TPU~3

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/s5zerolemon/“/]

Zdroj: 1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře