Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinky5letý kluk chtěl na iPadu zničit všechny zombie, za 10 minut utratil...

5letý kluk chtěl na iPadu zničit všechny zombie, za 10 minut utratil rodičům 2500 dolarů

Pětiletý chlapec Dan Kitchen hrál na iPadu svých rodičů, když se jich zeptal na heslo pro iTunes, protože si chtěl stáhnout hru Zombie vs. Ninja. Ti heslo pro přístup do obchodu bez obav zadali. Hra byla ke stažení zdarma a tak se ničeho neobávali.

Představte si, jak ale museli být vystrašení a překvapení, když jim začaly chodit desítky e-mailů, které informovaly o provedení nákupů zbraní a klíčů v celkové hodnotě 2500 dolarů.

Zatímco Apple souhlasil, že peníze rodičům vrátí, Danny dopadl mnohem hůře. Když se ho novináři zeptali, jak se cítí, odpověděl jim: ?Bylo mi to líto a byl jsem smutný,? a pak dodal: ?Na iPadu od teďka už nemohu hrát??

Danny si do hry Zombie vs Ninja koupil balíček 333 klíčů, balíček 90 000 šipek a jeden balíček s obsahem 333 bomb. K tomu později přidal i několik menších nákupů. Za pouhých 10 minut se mu podařilo utratit 2500 dolarů.

Docela síla, není-liž pravda?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Kdyby apple nebyl ubohej,trapnej a nemel zpoplatnenej kazdej prd,tak se tohle nestalo… Rotten Apple

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře