Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinky4 procenta lidí používá svůj iPhone během sexu, tvrdí studie

4 procenta lidí používá svůj iPhone během sexu, tvrdí studie

Některé studie jsou opravdu kouzelné. To ostatně potvrzuje i ta, jež si nechala vypracovat firma Gazelle, která úspěšně prodává v rozvojových zemích celého světa, například Africe, použitou eletroniku.

Dotázaní respondenti, jichž bylo celkem 1000, odpovídali na otázky, které se týkaly používání jejich iPhonu v různých situacích.

15 procent dotázaných uvedlo, že by se raději o víkendu vzdalo sexu, než svého iPhonu. To koresponduje s výsledky podobného průzkumu, podle něhož čtvrtina žen preferuje svůj tablet, nežli sexuální radovánky s přítelem.

4 procenta majitelů pak iPhone používají i během intimního styku.

Ze studie také dále vyplynulo, že 40 procent uživatelů by si přálo iPhone s větším displejem, 70 procent z nich pak díky iPhonu přestalo používat další zařízení, například iPod či jiný MP3 přehrávač. 85 procent lidí si pak bere s sebou iPhone do koupelny nebo záchod.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře