Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinky?Nejlepší smarthone je pořád iPhone,? odpověděla Nokia Lumia 800

?Nejlepší smarthone je pořád iPhone,? odpověděla Nokia Lumia 800

Minulý týden oblétlo svět nespočet článků, které měly v nadpisu zhruba takovýto titulek: ?Siri od Applu si myslí, že nejlepším telefonem je Lumie 900?. Integrovaná hlasová asistenka čerpala v tomto případě z dat služby Wolfram Alpha a celý internet se bavil. Oprávněně! Dnes se ale karta obrátila.

Pokud totiž využijete v Lumii 800 alternativu Siri s názvem TellMe, dozvíte se, že nejlepším telefonem je nadále iPhone. Informoval o tom server TheNextWeb.

Stačí se zeptat na otázku: ?what is the best smartphone ever (jaký smarphone je vůbec nejlepší) a dostane se vám odpovědi: ?yes, the iphone is still the best smartphone you can buy? (ano, iPhone je stále nejlepší smartphone, který si můžete koupit).

V každém případě za tím, stejně jako v prvním případě, nic nehledejte, snad jen kuriozitu, která pobaví a vyloudí úsměv na tváři, ale nic víc opravdu ne. 🙂

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře