Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyPodívejte se: Easter egg v novém Androidu M je ¯_(ツ)_/¯

Podívejte se: Easter egg v novém Androidu M je ¯\_(ツ)_/¯

V každé verzi Androidu se po opakovaném poklepání na číslo jeho verze v nastavení zobrazí nějaký ten vtípek. Zatímco u verze 2.3 Gingerbread se jednalo jen o prostou kresbu, u Jelly Beanu jsme mohli cvrnkat do fazolek z želatiny a loňský Lollipop dokonce přinesl možnost zahrát si jednoduchou hru. Na easter egg vývojáři samozřejmě nezapomněli ani u nového Androidu M.

U nejnovější verze operačního systému Android, kterou Google označuje jako „M“, jsme se žádné interaktivní minihry, ani ničeho jiného, co by bylo zajímavé, prozatím nedočkali.

Ve čtvrtek uvolněná vývojářská verze systému obsahuje pouze grafiku signalizující písmeno M a smajlík  ¯ \ _ (ツ) _ / ¯. Pořádného „skrytého vtípku“ (či chcete-li easter eggu) se zřejmě dočkáme až na podzim, kdy bude finální verze softwaru pro chytré telefony a tablety zpřístupněna pro širokou veřejnost.

android-m-animacia

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře