Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyHamilton´s Great Adventure: Špičková puzzle adventura pro Tegra 3 zařízení uvedena!

Hamilton´s Great Adventure: Špičková puzzle adventura pro Tegra 3 zařízení uvedena!

Majitelé tabletů a mobilů s výkonným čipsetem nVidia Tegra 3 již mohou navštívit Google Play a zakoupit si dlouho očekávaný titul Hamilton?s Great Adventure THD. Jeho uvedení bylo, kdo ví proč, několikrát odloženo. Hráči se ale přeci jen nakonec dočkali a od včerejška se konečně mohou ponořit do světa plného pokladů a logických hádanek.

Hlavním hrdinou hry je Hamilton, kterého bychom mohli přirovnat k hrdinovi ne nepodobnému Indiana Jonesovi, se kterým budete muset projít řadu náročných levelů. Podíváte se do rozpálené amazonské džungle, ale i na střechu světa, do Himalájí. Na konci každého světa se utkáte se závěrečným protivníkem (bossem). Kromě Hamiltona musíte čas od času ovládat také jeho papouška Sashu. Abyste se dostali zdárně do cíle, budete muset s citem kombinovat vlastnosti obou charakterů.

Hru si lze zakoupit za 80 korun. Za stejné peníze si pak můžete stáhnout i tzv. Expansion Pack.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Hamiltons Great Adventure/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře