Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyBeta VLC Media Playeru pro Android ke stažení. „Může zabít vaši kočku...

Beta VLC Media Playeru pro Android ke stažení. „Může zabít vaši kočku a zničit vám dům,“ vtipkují vývojáři

Z obchodu Play si již můžete stáhnout VLC (Video Lan Client) Media Player, který si poradí s přehráním téměř jakéhokoli formátu. Předem ale upozorňujeme, že se jedná o betaverzi, čas od času tedy můžete narazit na drobné chyby a jiné nedostatky.

Vývojáři o svém záměru vydat také verzi pro nejrozšířenější mobilní platformu Android, informovali v polovině června.  Dosud byl přehrávač pouze výsadou platforem Mac, Windows a iOS.

Při prvním spuštění aplikace na vás čeká úvodní obrazovka, kde je napsáno: „Toto je BETA verze. Tato verze není STABILNÍ. Nepoužívejte ji, pokud nevíte co děláte. Může zabít vaši kočku, zničit vám dům a začít mayskou apokalypsu. Používáte ji na vlastní nebezpečí. Bavte se! 🙂

Pro instalaci betaverze VLC Media Playeru je vyžadován Android ve verzi 2.1 a vyšší. Aplikaci si můžete stáhnout zdarma odsud.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/VLC/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře