Středa, 8 května, 2024
DomůNovinky?Instagram pro Android v mnohém předčí verzi pro iPhone,? tvrdí vývojáři

?Instagram pro Android v mnohém předčí verzi pro iPhone,? tvrdí vývojáři

Na mobilní platformu Google Android již brzy zavítá Instagram, nejoblíbenější ?mrvítko? na fotografie a současně také velmi oblíbená a navštěvovaná sociální síť pro fotografy.

Instagram je dosud dostupný pouze pro platformu iOS, ale již brzy se objeví i na Androidu. Do konce roku by se k nim mohla přidat i verze pro Windows Phone, o níž se v poslední době také hovoří.

Na vývojářské konferenci SXSW vystoupil v minulých hodinách Kevin Systrom, jenž řekl: ?Uvedení verze pro Android je opravdu blízko. Je to jedna z nejúžasnějších aplikací pro tuto platformu, co byla kdy vytvořena. V některých aspektech je dokonce lepší než verze pro iOS. Zatím se nachází ve stavu uzavřené betaverze. Pilně ji ale testujeme a věříme, že bychom ji mohli uvést již velmi brzy?.

Instagram má v současné době již více než 27 milionů registrovaných uživatelů. Za necelé tři měsíce jeho členská základna vzrostla takřka o sto procent, což způsobil prodej iPhonu 4S v obdodbí Vánoc.

Aplikaci Instagram pro iOS můžete stahovat zcela zdarma.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře