vada displej samsung Galax s5 miny

Potřebujete pomoc? Neváhejte a zkuste to tady.

vada displej samsung Galax s5 miny

Příspěvekod jirocerny » stř 16. lis 2016 17:35:26

Už druhý krát sa mi na displeji vpravo hore objavila malá bodka ako špendlíková hlavička a postupne sa spúšťala smerom dole pri kraji telefónu. Vytvára sa krápnik-cencúl s miernou pavučinkou a postupne sa zo dňa na deň predlžuje až vyzerá ako cencúl dlhý 6 cm a na vrchu široký cca 3 mm.... Pred 4 mesiacmi sa mi to stalo prvý krát - reklamoval som to, telefón bol v záruke a ORANGE - servis mi uznal reklamáciu a displej vymenil. Podotýkam, že telefón mi nespadol, nesedel som na ňom...na čo som aj servis upozorňoval...Po 4 mesiacoch sa mi znova - na novom vymenenom displeji tento problém objavil. No čuduj sa svete, hoci mobil je v záruke, tú istú reklamáciu mi neuznali, že som ho mechanicky poškodil. Vrátili mi ho bez opravy, že opravu si musím zaplatiť vo výške 136,-eur sám!!! Zhodou okolností sa v predajni objavil človek s tým istým problémom aj značkou, dával ho taktiež v záruke do opravy...Poraďte, čo mám robiť - odvolal som sa a mám mesiac čakať na odpoveď. Som 20 rokov vážny klient ORANGE operátora a on na mňa vyvalí toto?!!!! Pomôžete radou?
jirocerny

Zpět na Poradna