Vývojáři z Microids oznámili adventuru Syberia: The World Before


Vývojáři z Microids oznámili adventuru Syberia: The World Before

Herní vydavatelství Microids oznámilo nový díl ze série populárních adventur Syberia, který se jmenuje Syberia: The World Before. S právničkou Kate se tak opět podíváte do okouzlujícího a mysteriózního světa z pera Benoita Sokala.

Hra je ve vývoji už osmnáct měsíců, ale kdy se jí v obchodech dočkáme a na jaké platformy vůbec dorazí, prozatím nevíme. Slibováno je nicméně nové napínavé dobrodružství, které příznivcům série umožní dozvědět se více o minulosti Kate Walkerové. Nové vyšetřování nás zavede napříč kontinenty a časovými obdobími, v rámci kterých na vlastní kůži poznáme chaotickou cestu tragického dvacátého století.

„Dva roky po vydání poslední epizody chápeme, že jsou fanoušci zvědaví a dychtiví po dalším dobrodružství Kate Walkerové. Hra je již ve vývoji a my jsme rádi, že znovu můžeme pracovat s jedinečným světem Benoita Sokola,“ říkají vývojáři v tiskové zprávě.

První díl adventurní ságy debutoval v roce 2002, zatímco posledního pokračování jsme se dočkali před dvěma lety, kdy Syberia 3 dorazila na PS4, Xbox One, Android, Windows, iOS, macOS a také na Nintendo Switch.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.