Podívejte se na dechberoucí video z Huaweie P30 Pro


Podívejte se na dechberoucí video z Huaweie P30 Pro

Společnost Huawei tvrdí, že chytrý telefon P30 Pro redefinuje představy o fotoaparátech v mobilech. Přinést má špičkovou kvalitu obrazu ve špatných světelných podmínkách a také nový, inovativní systém přiblížení. Schopnosti foťáku demonstruje ještě před oficiální premiérou video od známého fotografa Parkera Walbecka.

S jistotou nemůžeme potvrdit, zda upoutávka, na kterou se můžete podívat níže, byla opravdu natočena novým Huaweiem P30 Pro. Vše tomu ale nasvědčuje. Walbeck si dosud neuvedený telefon nemůže vynachválit a dokonce se nebojí použít i přirovnání jeho fotoaparátu k profesionální zrcadlovce.

Střídavě ukazuje a představuje schopnosti optického a hybridního zoomu, chválí výkon foťáku za zhoršených světelných podmínek a nádavkem také slibuje, že již brzy zveřejní další podrobnosti.

Huawei P30 Pro bude mít hned čtyřnásobný zadní fotoaparát. Hybridní zoom bude desetinásobný, optický nejméně sedminásobný. Hlavní snímač dostane rozlišení 40 Mpx a bude využívat RYYB (červená-žlutá-žlutá-modrá) filtru pro lepší obraz ve zhoršených světelných podmínkách. Ostatně je to právě firma Huawei, která láká v reklamách na vylepšený noční režim. Jelikož současný P20 Pro je stále nejlepší fotomobil na trhu, očekává se, že ho nový P30 Pro bez problémů překoná.

K oficiálnímu představení P30 a P30 Pro dojde 26. března na tiskové konferenci v Paříži, kde nebudeme chybět.

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.