Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyPepek Námořník se objeví ve World of Warships aby podpořil Světový měsíc...

Pepek Námořník se objeví ve World of Warships aby podpořil Světový měsíc oceánů

Vůbec první spolupráce mezi legendárním Pepkem Námořníkem a World of Warships zahrnuje herní velitele a exkluzivní předměty a zároveň zvyšuje povědomí o Světovém měsíci oceánů v červnu

Společnost Wargaming dnes oznámila oficiální partnerství s popkulturní ikonou Pepkem Námořníkem v rámci speciální spolupráce u příležitosti Světového měsíce oceánů. Tato spolupráce bude probíhat současně s charitativním partnerstvím, které bude oznámeno před zpřístupněním obsahu. Světový měsíc oceánů, který se koná každý rok v červnu, je každoroční oslavou oceánů a platformou pro zvyšování povědomí o práci potřebné k udržení největšího ekosystému Země.

Balíček Popeye Charity Bundle bude obsahovat herní velitele Pepka a Bluta, včetně na míru vytvořených hlasových projevů, dvou vlajek a jedinečné kamufláže pro USS Colorado Tier VII.

Pepek námořník, ikonický špenátožravý námořník a zastánce čistoty oceánů, je vlastněn společností King Features Syndicate, která je součástí společnosti Hearst a je domovem některých z nejpopulárnějších zábavních postav na světě. Pepek, který je dlouholetým zastáncem ochrany oceánů, v roce 2020 oznámil, že zastupuje organizaci The SeaCleaners, která se zaměřuje na dlouhodobou a celosvětovou ochranu oceánů, a připojil se k jejímu boji proti znečištění plastem a zvyšování povědomí o jejím úsilí o ochranu oceánů. Toto partnerství se společností Wargaming je pokračováním Pepkova závazku k udržitelnosti a ochraně oceánů.

World of Warships je přední světová bezplatná námořní hra od společnosti Wargaming, ve které hráči bojují proti sobě v největší „knihovně“ historicky přesných válečných plavidel z 20. století. Hra má hluboké kořeny ve vojenské komunitě a společnost Wargaming má za sebou bohatou historii podpory veteránských a historických neziskových organizací.

„Pepek Námořník je pro mnohé z nás ve Wargamingu oblíbenou postavičkou z dětství, takže je nám ctí, že máme možnost přivést ho do našich vod. Ještě výjimečnější pocit je, když víme, že přispíváme ke zvýšení povědomí o ochraně oceánů a zároveň přinášíme radost našim hráčům,“ komentoval Marko Valentic, ředitel globálního rozvoje obchodu a komunikace ve společnosti Wargaming.

„Pro Pepka námořníka, jednoho z nejznámějších popkulturních námořníků na světě, jsme si nemohli představit lepšího herního partnera než World of Warships,“ řekl Jarred Goro, viceprezident pro licencování v Severní Americe společnosti King Features. „Jsme nadšeni, že vášeň World of Warships pro konverzaci o oceánech se shoduje s naší a těšíme se, až tuto herní spolupráci přineseme fanouškům po celém světě.“

Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře