Huawei Watch GT se daří, prodalo se jich už více než dva miliony kusů


Huawei Watch GT se daří, prodalo se jich už více než dva miliony kusů

Huawei se může pyšnit dalším prodejním úspěchem, tentokrát v sekci wearables, tedy nositelné elektroniky. Společnost oznámila, že od vydání chytrých hodinek Watch GT se jich globálně prodalo již více než dva miliony kusů.

Podle informací společnosti IDC firma prodala za první čtvrtletí 2019 v sekci nositelné elektroniky celkem více než pět milionů kusů. Jedná se tak o meziroční nárůst o 282,2 %.

Huawei Watch GT byly představeny loni v říjnu a od té doby se u spotřebitelů těší velké oblibě , a to především díky své výjimečné životnosti baterie, která dosahuje dvou týdnů. Hodinky dále nabízí nespočet profesionálních sportovních funkcí. Podporují například režim Triatlon, nepřetržité monitorování tepové a srdeční frekvence v reálném čase Truseen 3.0 nebo sledování spánku TruSleep 2.0.

Letos v březnu rozšířila série Watch GT své portfolio o modely Active a Elegant v nových barvách.

 

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: Huawei Watch GT se daří, prodalo se jich už více než dva miliony kusů


  1. pacman

    Your topic is very great and useful for us…thank youPocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.